KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9223076
nr 922 3076
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Blandteknik, Leopold Fare (1926-1996), Österlen, signerad, motivet: 35x44
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:29:02
3/11 09:13:57
100 kr
3/11 19:00:59
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare